Username: 
  Password: 
       

Gwinnett Soccer League Fall 20
VENUE:  Matt Community Park
FIELD:  3
FIELD#:  3

  Saturday, September 12, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680431  Matt Community Park  09:00 AM  3 UFA-F (M) Royals 0 vs.UFA-F (P) Stampede514U Girls Bracket
 680432  Matt Community Park  11:00 AM  3 UFA-F (P) Crew 2 vs.UFA-F (P) Sounders314U Girls Bracket
 680430  Matt Community Park  01:00 PM  3 UFA-F (M) Real Salt Lake 1 vs.UFA-F (S) Reign114U Girls Bracket
 680568  Matt Community Park  03:00 PM  3 UFA-F (M) Lady Warriors 0 vs.UFA-F (P) Stars119U Girls Bracket

  Saturday, September 19, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 681095  Matt Community Park  09:00 AM  3 UFA-F (M) Manchester City 6 vs.UFA-F (P) Chelsea014U Boys Bracket
 681083  Matt Community Park  11:00 AM  3 UFA-F (S) Dynamo 0 vs.UFA Norcross U14B Milan114U Boys Bracket
 681212  Matt Community Park  01:00 PM  3 UFA-F (M) Tornadoes 6 vs.(D) UFA Mountains Impact014U Boys Bracket
 681085  Matt Community Park  03:00 PM  3 UFA-F (P) Leicester City 6 vs.UFA Lawrenceville U14B Black Knights114U Boys Bracket
 681223  Matt Community Park  05:00 PM  3 UFA-F (M) Hornets 1 vs.(L) UFA Mountains Thunder314U Boys Bracket

  Sunday, September 20, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680445  Matt Community Park  01:00 PM  3 UFA-F (P) Crew 1 vs.Steamers FC - GR14U - Blue014U Girls Bracket
 681093  Matt Community Park  03:00 PM  3 UFA-F (S) Dynamo 0 vs.Atlanta Fire Haley - BR14U514U Boys Bracket
 681225  Matt Community Park  05:00 PM  3 UFA-F (M) Manchester City 5 vs.Atlanta Fire Hermansen014U Boys Bracket

  Saturday, October 03, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 681106  Matt Community Park  09:00 AM  3 UFA-F (M) Tornadoes 4 vs.UFA-F (M) Sounders114U Boys Bracket
 681133  Matt Community Park  11:00 AM  3 UFA-F (S) Dynamo 0 vs.UFA-F (M) Manchester City214U Boys Bracket
 681210  Matt Community Park  01:00 PM  3 UFA-F (P) Chelsea 6 vs.(D) UFA Mountains Impact014U Boys Bracket
 681103  Matt Community Park  03:00 PM  3 UFA-F (P) Leicester City 0 vs.UFA Norcross U14B Milan214U Boys Bracket
 681077  Matt Community Park  05:00 PM  3 UFA-F (P) Rangers 4 vs.(L) UFA Mountains Thunder114U Boys Bracket
 681164  Matt Community Park  07:00 PM  3 UFA-F (P) Bayern Munich 2 vs.Steamers FC - BR14U - Blue014U Boys Bracket

  Sunday, October 04, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680482  Matt Community Park  01:00 PM  3 UFA-F (M) Royals 2 vs.UFA-F (P) Crew414U Girls Bracket
 680442  Matt Community Park  03:00 PM  3 UFA-F (P) Stampede 0 vs.UFA-F (S) Reign114U Girls Bracket
 680507  Matt Community Park  05:00 PM  3 UFA-F (P) Spirit 6 vs.GSA North 16U G Hutchinson GSL116U Girls Bracket

  Saturday, October 10, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680448  Matt Community Park  09:00 AM  3 UFA-F (M) Royals 1 vs.(L) UFA Mountains Thunder314U Girls Bracket
 680451  Matt Community Park  11:00 AM  3 UFA-F (P) Stampede 10 vs.Steamers FC - GR14U - Blue114U Girls Bracket
 680450  Matt Community Park  01:00 PM  3 UFA-F (P) Sounders 1 vs.UFA-F (M) Foosa014U Girls Bracket
 680449  Matt Community Park  03:00 PM  3 UFA-F (P) Crew 0 vs.UFA-F (M) Real Salt Lake414U Girls Bracket
 681127  Matt Community Park  05:00 PM  3 UFA-F (P) Leicester City 1 vs.UFA-F (S) Dynamo114U Boys Bracket

  Sunday, October 11, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 681136  Matt Community Park  03:00 PM  3 UFA-F (P) Rangers 2 vs.UFA-F (P) Bayern Munich014U Boys Bracket
 680356  Matt Community Park  05:00 PM  3 UFA-F (S) Fire 0 vs.UFA-F (M) Tornadoes416U Boys Bracket

  Saturday, October 17, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 681124  Matt Community Park  09:00 AM  3 UFA-F (M) Tornadoes 5 vs.UFA-F (M) Hornets114U Boys Bracket
 681145  Matt Community Park  11:00 AM  3 UFA-F (S) Dynamo 2 vs.Atlanta Fire Hermansen114U Boys Bracket
 681116  Matt Community Park  03:00 PM  3 UFA-F (P) Rangers 5 vs.UFA Lawrenceville U14B Black Knights014U Boys Bracket
 681125  Matt Community Park  05:00 PM  3 UFA-F (M) Sounders 0 vs.UFA-F (M) Manchester City614U Boys Bracket

  Sunday, October 18, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680439  Matt Community Park  01:00 PM  3 UFA-F (M) Real Salt Lake 3 vs.Steamers FC - GR14U - Blue014U Girls Bracket
 680452  Matt Community Park  03:00 PM  3 UFA-F (S) Reign 3 vs.GSA North 14U G Butcher GSL014U Girls Bracket
 680437  Matt Community Park  05:00 PM  3 UFA-F (P) Sounders 2 vs.UFA-F (P) Stampede014U Girls Bracket

  Saturday, October 24, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680460  Matt Community Park  09:00 AM  3 UFA-F (S) Reign 2 vs.UFA-F (M) Royals014U Girls Bracket
 680459  Matt Community Park  11:00 AM  3 UFA-F (P) Stampede 3 vs.UFA-F (P) Crew214U Girls Bracket
 680458  Matt Community Park  01:00 PM  3 UFA-F (P) Sounders 2 vs.(L) UFA Mountains Thunder114U Girls Bracket
 680513  Matt Community Park  03:00 PM  3 UFA-F (M) Warriors 3 vs.Atlanta Fire United Recreation - GR16U116U Girls Bracket
 680515  Matt Community Park  05:00 PM  3 UFA-F (P) Spirit 11 vs.UFA Norcross U16G Lyon016U Girls Bracket
 680514  Matt Community Park  07:00 PM  3 UFA-F (P) Fusion 0 vs.UFA-F (M) Reign016U Girls Bracket

  Sunday, October 25, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680436  Matt Community Park  03:00 PM  3 UFA-F (P) Crew CS vs.UFA-F (S) ReignCS14U Girls Bracket
 680481  Matt Community Park  05:00 PM  3 UFA-F (M) Real Salt Lake 0 vs.UFA-F (P) Sounders114U Girls Bracket

  Saturday, October 31, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680465  Matt Community Park  09:00 AM  3 UFA-F (S) Spirit 1 vs.UFA-F (P) Crew014U Girls Bracket
 681143  Matt Community Park  11:00 AM  3 UFA-F (M) Sounders 4 vs.Atlanta Fire Hermansen414U Boys Bracket
 680464  Matt Community Park  01:00 PM  3 UFA-F (S) Reign 1 vs.UFA-F (P) Sounders314U Girls Bracket
 681137  Matt Community Park  03:00 PM  3 UFA-F (P) Leicester City 2 vs.UFA-F (P) Chelsea414U Boys Bracket

  Saturday, November 07, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 681146  Matt Community Park  09:00 AM  3 UFA-F (P) Bayern Munich 1 vs.UFA-F (P) Leicester City314U Boys Bracket
 681163  Matt Community Park  11:00 AM  3 UFA-F (M) Hornets   vs.UFA Norcross U14B Milan 14U Boys Bracket
 681229  Matt Community Park  01:00 PM  3 UFA-F (M) Manchester City 5 vs.Atlanta Fire Haley - BR14U014U Boys Bracket
 681165  Matt Community Park  03:00 PM  3 UFA-F (M) Tornadoes 0 vs.UFA-F (P) Chelsea114U Boys Bracket
 680414  Matt Community Park  05:00 PM  3 UFA-F (P) Silverbacks   vs.UFA Norcross U19B Porto 19U Boys Bracket
 680413  Matt Community Park  07:00 PM  3 UFA-F (M) Blades 6 vs.Alpharetta Liverpool119U Boys Bracket

  Saturday, November 14, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 681288  Matt Community Park  09:00 AM  3 UFA-F (M) Hornets
Forfeited Game
 0 vs.UFA-F (S) Dynamo4F14U Boys Bracket
 681208  Matt Community Park  11:00 AM  3 UFA-F (P) Rangers 1 vs.(D) UFA Mountains Impact014U Boys Bracket
 681166  Matt Community Park  01:00 PM  3 UFA-F (M) Sounders
Forfeited Game
 0 vs.Steamers FC - BR14U - Blue1F14U Boys Bracket
 680476  Matt Community Park  03:00 PM  3 UFA-F (M) Foosa   vs.UFA-F (P) Crew 14U Girls Bracket
 680477  Matt Community Park  05:00 PM  3 UFA-F (M) Real Salt Lake 3 vs.UFA-F (M) Royals014U Girls Bracket